Молодь прибрала Косів

Приклад небайдужості і відповідального ставлення до свого міста проявили молоді активісти, які, незважаючи на дощову погоду, зібрались, аби прибрати рідний Косів.

Ініціативна група проведення акції збору сміття невипадково обрала саме Міську гору, що в центрі міста. З її вершини відкривається панорама Косова та прилеглих сіл, вигляд на Покутсько-Буковинські Карпати. В ясну погоду тут добре видно не лише весь Косів, але й найвищу точку міста —  гору Михалків, а також гору Зіняків Верх (Сопка).

Головним організатором акції виступив молодий ініціативний журналіст, автор і розробник багатьох цікавих проектів, косівчанин Тарас Пасимок. Свої роздуми про наведення чистоти в рідному місті написав у статті на інтернет-сайті “Гуцулія”, там же виклав відео-сюжет.

І не тільки купатися… Перлина Гуцульського краю — Косів, як і багато інших населених пунктів Прикарпаття, є туристичним об’єктом. Тож має бути прикладом цивілізованого, тобто відповідального ставлення до довкілля. Якщо ми хочемо змінювати країну, варто починати з себе і з рідного міста...Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: