Користувачі Opera Mini надають перевагу «Вконтакте» і Google

Мобільний інтернет стає все більш затребуваним серед абонентів «МТС Україна». У першому кварталі 2014 року кількість користувачів послуг «Безлімітний інтернет з Opera Mini на день» і «Безлімітний інтернет з Opera Mini на місяць» сягнула 1,7 млн. чоловік, що в три рази більше, ніж минулого року.

 Обсяг даних, завантажених абонентами МТС через мобільний браузер Opera Mini в січні-березні 2014 року, склав більше 200 ТБ. Це більше 50 млн. завантажених аудіо у форматі MP3, або понад 170 тис. повнометражних фільмів у форматі AVI. Також до трьох мільярдів щомісяця зросла кількість переглянутих абонентами «МТС Україна» веб-сторінок.

 ТОП 10 сайтів

 Аналіз користування браузером Opera Mini абонентами МТС підтверджує загальну тенденцію – найпопулярнішими ресурсами є соціальні мережі та пошукові служби. Рейтинг ТОП 10 сайтів, що відвідувалися користувачами «МТС Україна» протягом першого кварталу 2014, включає соціальні мережі «Вконтакте» та «Однокласники», пошуковики google.com і yandex.ru, інформаційний сайт wikipedia.org та розважальні портали youtube.com і ask.fm. У середньому, понад мільйон абонентів «МТС Україна» кожного місяця відвідують «Вконтакте» зі свого мобільного телефону або смартфону, використовуючи браузер Opera Mini.

 Користуються популярністю й соціальні мережі Twitter.com, Instagram.com та новинні сайти korrespondent.net, segodnya.ua, ukr.net, tsn.ua, bigmir.net, інтернет-магазини slando.ua, rozetka.com.ua, aukro.ua.

 

 1. vk.com
 2. google.com
 3. yandex.ru
 4. odnoklassniki.ru
 5. vk.me
 6. mail.ru
 7. wikipedia.org
 8. yandex.ua
 9. ask.fm
 10. youtube.com

 

ТОП мобільних платформ

 

 1. Java ME
 2. Symbian
 3. Android
 4. iOS
 5. Windows Mobile
 6. Bada
 7. BlackBerry OS


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Стиль життя:
Аварія дня. 12 травня
12 травня 2014, 11:05