Президент нагородив загиблого прикарпатського солдата орденом «За мужність»

Президент України Петро Порошенко нагородив посмертно Володимира Данилюка орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

"За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України постановляю нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня ДАНИЛЮКА Володимира Володимировича (посмертно) - солдата", - йдеться в Указі президента від 26 лютого 2015 року.

У зоні АТО загинув 23-річний прикарпатець

Володимир Данилюк загинув 12 серпня 2014 року близько 10.00 години при супроводі колони із пораненими у зоні АТО.

Під час нападу терористів він отримав поранення в голову, яке виявилося несумісним із життям.

Володимиру було всього 23 роки. До свого чергового Дня народження, 10 вересня, він не дожив менше місяця. Закінчив Черніївську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Навчання продовжив у ВПУ № 18 за спеціальністю «Кухар, бармен, офіціант».

14 квітня 2010 року призваний на військову службу, яку проходив у військовій частині А-1979 начальником електростанції. Звільнився із Збройних сил України 07 квітня 2011 року.

Відповідно до Указу Президента України №654 від 06.05.2014 року «Про часткову мобілізацію» 15.05.2014 року Тисменицько-Тлумацьким ОРВК мобілізований у Збройні сили України.

7 грудня в с. Черніїв відбулось відкриття меморіальної дошки в честь пам’яті за Володимиром Данилюком, бійцем 5 батальйону «Прикарпаття», який загинув у зоні АТО у віці 23 роки. Пам’ятна дошка розміщена на фасаді Черніївської загальноосвітньої школи, яку в свій час Володимир закінчив.

На Прикарпатті відкрили меморіальну дошку загиблому у зоні АТО бійцю


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 27 лютого 2015, 10:52
Годинника подарував
Відповісти

Додати новий коментар




Останні новини з категорії Фоторепортаж: