На Прикарпатті вшанували пам’ять ще одного загиблого в АТО героя (фоторепортаж)

У с. Білоберізка відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки односельчанину Богдану Шлемкевичу.

На Прикарпатті відкрито меморіальну дошку загиблому воїну АТО

Ініціаторами та спонсорами даного заходу стали жителі села. Участь у відкритті взяли керівництво району, військовослужбовці внутрішніх військ м.Львова, родичі загиблого, настоятель церкви отець Дмитро, громадськість села. Розпочали захід вчителі і учні школи та актив села. Пам'ять про загиблого Богдана Шлемкевича, воїна який віддав своє життя за цілісність України вшанували хвилиною мовчання.

На Прикарпатті відкрито меморіальну дошку загиблому воїну АТО

Багато добрих слів було сказано виступаючими про Богдана. Його дитинство, навчання, відданість ідеям і віру у добро та перемогу. Усі, хто знав Богдана, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм та запам’ятали – привітним, добрим, який понад усе любив свою родину та державу, за яку віддав таке юне молодече життя.

На Прикарпатті відкрито меморіальну дошку загиблому воїну АТО

Після урочистої частини відбулося офіційне відкриття меморіальної дошки воїну на фасаді школи, яка була освячена настоятелем місцевої церки Покрови Пресвятої Богородиці отцем Дмитром.

На Прикарпатті відкрито меморіальну дошку загиблому воїну АТО

«Висловлюю вдячність за активну позицію всіх небайдужих, хто долучився до встановлення пам’ятниої таблиці, а рідним загиблим бажаю міцного здоров’я та мирного неба»: - сказав голова районної державної адміністрації Олег Лютий

Довідково:
Дмитро Шлемкевич народився в багатодітній сім’ї 07.03.1993 року в с.Білоберізка Верховинського району. В сім’ї крім нього – ще 3 дітей (одружені): сестра Тетяна, брати Роман та Ігор, один з яких – священик. Батько помер 4 роки тому.
З 1999 по 2008 рік навчався в Білоберізькій загальноосвітній школі. Після 9 класу пішов вчитися у Волинську духовну семінарію, яку закінчив у 2012 році з червоним дипломом (бакалавр з богослов’я). З 2013 року добровольцем пішов на військову службу - у внутрішні війська м.Львова. Військовослужбовець строкової служби Богдан Шлемкевич повинен був вийти з армії 10.04.2014 року, але у зв’язку з оголошеною мобілізацією продовжив служити в Західному оперативно-територіальному об’єднанні Національної Гвардії України. Протягом квітня-травня проходив навчання в Києві, Донецьку. У Маріуполь прибув 8 травня, а 9 – під час антитерористичної операції – загинув.
Військовослужбовець строкової служби Богдан Шлемкевич, який після армії збирався одружитися та повинен був стати священником.
З загиблим попрощалися 13 травня 2014 року в приміщенні Будинку культури с.Білоберізка.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: