Президент готує удар по групі "Приват" на Прикарпатті

Готуються документи на звільнення голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука

Про це повідомляє джерело у БПП.

За даними співрозмовника видання, напередодні початку передвиборчої кампанії до місцевих рад БПП політично вигідно призначити на посаду голови Прикарпатського регіону яскравого політика, що зможе підтримати імідж президентської партії.

"Олег Гончарук не є яскравою політичною фігурою із Блоку Порошенка, більше того, він має потужні контакти із групою "Приват". Оскільки люди Коломойського зараз активно розбудовують власну політичну структуру та мають намір зосередитись на Західній Україні під час місцевих виборів, наявність у них адмінресурсу може зашкодити проведенню цих виборів чесно", - зазначає співрозмовник у БПП.

25 березня Ігора Коломойскього було звільнено з посади голови Дніпропетровської ОДА, після скандалу, пов' язаного із контролем за державним підприємством "Укрнафта", виплату дивідендів якого блокувало керівництво компанії, підконтрольне Коломойському. Президент Порошенко пояснював своє кадрове рішення необхідністю віддалити олігархів від державної влади.

Минулого тижня Президент Петро Порошенко звільнив з посади голову Одеської ОДА Ігора Палицю, який був призначений саме за пропозицією та за підтримки Коломойського. Тепер Одеську ОДА очолює екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі.

Нагадаємо, Олега Гончарука було призначено на посаду голови Івано-Франківської ОДА в вересні минулого року.

 

Нагадаємо, що Прикарпаттям керує один з найкращих губернаторів в Україні

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 02 червня 2015, 13:04
знову це провокативне москалє пище ГУБЕРНАТОР,якого у нас немає а є ГОЛОВА ОДА.ЖАЛЬ,що це нещастя ГОЛОВА,нерозуміє,що на таке треба реагувати,бо так і куросанів позбутися можна.А взагалі то тепер нам потрібно чітко сказати ПОРОШЕНКУ,що хватить присилати нам ТИПА НАСАЛИКІВ ЧИ МАтійчиків і їм подібних,за якими хвости непорядності і зловживань.ТОМУ такі призначення роболять неможливим голосування за ПОРОШЕНКА.який послуговується пройдисвітами.І сбу мали б дати справи про таких,щоб призидент не підставлявся.МАТВІЄНКО ЯКУ ГРУ ГРАЇШ
Відповісти

, 02 червня 2015, 13:17
ТРОЦЕНКО І ГОНЧАРУК ЦЕ клоуни.які залишилися непокарані за зрив мобілізації і кришування групи ВИШИВАНЮКА це афери з ремонтом доріг це трудоустроцство сепара КІМАКОВИЧА І анти АТО в РДА.це такий удар по владі зробили,що просто так ну ні як відпускати НЕМОЖНА
Відповісти

, 02 червня 2015, 13:18
То вже вимальовується якась циклічність з цією новиною. Не набридло ще?
Відповісти

, 02 червня 2015, 13:32
Троценко старший був останнім директором на надвірнєнському НиПиЗи до приходу палиці....Завод процвітав при палиці але при лазорку геть було складно а потім піпец повний...хоча це одне і те саме тільки різні прізвища...гончарук старий при лазоріку там був техн.директором як я не помиляюсь...тепер їхні дітки біля корита і роблять те що їм коломойський скаже....ось така фігня малята...скажу вам одне бо знаю це добре....чому приватовці не розконсервують нафтові вишки які вони закрили тим самим не дають переробляти місцеву нафту....звідти вам і дешевий бензин...і не слухайте про вміст сірки...їм так вигідно щоб такі заводи "стояли" дрогобич стоїть як в молодого...надвірна стоїть...все приватовське стоїть або простоює......і нахєра нам тих жидівських "патріотів"...так і порох не не краще але пора включати мозок і думати а не жити і слухати казки про приват...приват це ЖОПА повна
Відповісти

, 02 червня 2015, 13:54
Головне аби він постраждав за своє хабарництво і корупцію
Відповісти

, 02 червня 2015, 14:26
ви козли добивались демократії і вибрали підора порошенка який разом із москалем винищує патріотів україни, хто не знає із вас кончені євпорейці напотріб, то ваш кумир порошенко за цей рік в тричі став багатшим,дебіли кому був потрібен майдан, скоро будете ходити голі, босі але рахуватись європейцями, але вас ніхто в європі не признає та не хоче
Відповісти

, 02 червня 2015, 14:36
А я вірю що ми почнемо процвітати і Порошенко чесний. Чесніший за нього тільки Яценюк. Він навіть обіцяв кулю в лоб якщо не настане покращення
Відповісти

, 02 червня 2015, 14:44
Я ніколи не брав хабари по власній волі, тільки за вказівкою Президента. Усі відкати та відкупи передавав на гору, чесно, відверто, прозоро і залишав собі лише маленького обумовленого у демократичний спосіб відсотка. Отже це не були відкати про які ви усі говорити у вашому розумінні, так собі маленьки відкатики. Це навіть і корупцією не назвеш. Я не винуватий
Відповісти

, 02 червня 2015, 14:58
Всі можуть розслабитись - ніхто нікого не звільняє.
Відповісти

, 02 червня 2015, 16:16
Та нехай балакають, щось мусять люди робити. Скучно, а пиздіти дурниці, то не городи сапати
Відповісти

, 02 червня 2015, 16:28
мені все одно хто голова але такий бардак як тепер давно не був дороги з кожним днем все гірше, ну а про рівень життя взагалі мовчу ганьба
Відповісти

, 02 червня 2015, 17:05
Так то шо він в цьому винен? Така ситуація в цілій країні. Наша область далеко не найгірша при ньому. Він такой достойний голова, бо як згадаю попередників, то ліпше не треба. Зробить дороги, підтяне туризм, все буде ліпше ніж всі думають.
Відповісти

, 02 червня 2015, 17:26
зробить? блін ну наша влада тільки у майбутньому все говорить, зробим, будем, буде, стене, треба гоорити шо саме вже на даний момент зроблено? а от нічого
Відповісти

, 02 червня 2015, 19:51
губернатор це шпіон коломойського і шевченко тоже, шевченко колись казав що хлопці з івано-франківська були круті і щімили гуцулів таких як він а потім був буковель і шева каже що тепер всьо наоборот але чогось приїхав у франик і хоче качати але нічо невийде бо ми хлопці з франика защимемо гуцулів як це робили наші вуйки.
Відповісти

, 02 червня 2015, 19:56
москаль Українцю не брат Слава Україні!!!
Відповісти

, 02 червня 2015, 22:45
Москаль саме і є наш брат українцю, то вам жидам ми словяни не є брати, бо ви симіти. А ми словяни разом з поляками, білорусами, болгарами, чехами, словаками. Темний ти жиде, Талмуду перечитався
Відповісти

, 03 червня 2015, 3:13
Ти ,хуйлику,перестань читати "історію" кпСС.Кацапсіни пересварились з усім світом.Такий це є бЛятскій народєц.
Відповісти

, 03 червня 2015, 10:14
Історію Кпрс і марксизм тако ви жиди написали. Так що йди проповідуй в синагогу
Відповісти

, 03 червня 2015, 8:36
Усі "знавці" в курсі, що Гончарук працює з Шевченком і є людина Коломойського. В курсі усі, крім Гончарука, Шевченка і Коломойського!))
Відповісти

, 04 червня 2015, 6:09
У пустелі кожна колючка – квітка
Відповісти

, 05 червня 2015, 9:09
Насправді давно хтілося б спитати : люди що си з вами стало що у вас нема свого президента, що у вас нема своїх лідерів, що у вас нема громади, що у вас нема сили духу, волі, знань, прагматизму, що ви не в змозі відстояти власні інтереси у власному краї, що си з вами стало що ви розпродали свої душі та свій край, ви втратили гідність краю, ви втратили гонір! А найгірше ви не хочете ні граму бути газдами у власному краї! Вам потрібні чужі поводирі та месії! Де ділися галичани?! Де конструктив! Чому вас так нагло та огидно використовують та викидають на смітник історії? Чому чому все так! невже СССР винищив тих, хто пантрує свій край!
Відповісти

, 05 червня 2015, 9:13
Нажаль західняків наразі так легко закувати (а більшість вже давно раби) в кайдани та поставити на коліна як і будь-кого простого смертного з України, та найгірше що він не буде боронити свої інтереси, і або буде пристосовуватися під вагу кайданів або буде виконувати чужу волю, не свою, тішачи себе ілюзіями що пан каже правду та панська голова ліпша за хлопську.
Відповісти