7 червня відбулось урочисте відкриття І оздоровчої зміни для обдарованих дітей у ПЗОВ «Лімниця»

Ось і настала довгоочікувана пора літніх канікул, яку з нетерпінням чекали школярі. Тепер галаслива дітвора матиме змогу організовано та цікаво відпочити в дитячих оздоровчих таборах Прикарпаття від напруженого шкільного навчального процесу, а також оздоровитись і набратись нових сил для подальшого штурму освітніх висот у новому навчальному році.

5 червня для 111 школярів Прикарпаття розпочалась оздоровча зміна в Позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Лімниця» управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, який розташований за 25 кілометрів від обласного центру на околиці села Вістова Калуського району в мальовничому лісовому масиві на березі Лімниці - найчистішої річки Європи. Упродовж трьох тижнів діти будуть повноправними господарями цього закладу. Під час оздоровчої зміни діти змістовно відпочинуть та організовано проведуть своє дозвілля: гратимуть у різноманітні ігри та конкурси, побувають на екскурсіях у визначних історико-архітектурних місцях Прикарпаття, познайомляться з визначними пам’ятками природи Прикарпаття. Окрім того, при необхідності, матимуть змогу отримати лікувально-оздоровчі процедури під наглядом досвідчених медичних працівників Перегінської Ольги Іванівни та Гогіль Любові Йосипівни. Сприятиме оздоровленню дітей повноцінне 5-разове калорійне харчування, яке забезпечуватиме приватний підприємець Стефанишин Богдан Іванович, чисте лісове повітря, водні процедури. Діти проживатимуть у комфортабельних кімнатах, розрахованих на 2-х чи 3-х осіб. Упродовж 24-х годин на дому поруч з дітьми будуть старші друзі-вихователі, студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

На урочисте відкриття літнього сезону 2015 року в ПЗОВ «Лімниці» (07.06.2015р.) в гості до дітей завітали: начальник управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Микула Наталія Петрівна, заступник начальника управління освіти і науки Савка Олег Ярославович, головний спеціаліст цього ж управління Валько Ігор Богданович, методист інформаційно-методичного центру Савка Леся Зіновіївна директор Івано-Франківської ДЮСШ №2 Гандера Анрій Ярославович, директор Івано-Франківського МЦНТТУМ Мних Іван Миколайович, заступник директора Івано-Франківської ЗШ №12 Стасюк Ольга Романівна.

Директор закладу Сергій Бандура, прийнявши рапорти сотників загонів про готовність до урочистого відкриття закладу, під звуки Державного Гімну надав право підняти Державний прапор України вихованцям І загону Сухарнику Назарію та Прусак Лідії. У вітальному слові Наталія Микула подякувала працівникам закладу за належну підготовку «Лімниці» до прийому дітей, побажала дітям гарно відпочити та оздоровитись, а вихователям проявляти творчість, креативність і нестандартні підходи до планування та проведення відпочинково-виховних заходів. Особливо теплі слова лунали на адресу Семків Зіновія Васильовича, заступника директора з господарської роботи. З його приходом у заклад докорінно змінилось у кращу сторону обличчя «Лімниці» та підходи технічного персоналу до виконання своїх посадових обов’язків. Ігор Валько зазначив, що у цьому році також відпочиватимуть діти, батьки яких зі зброєю в руках на сході нашої держави оберігають суверенітет та незалежність нашої України, протистоять потужній військовій агресії терористів ДНР та ЛНР, яких усіляко підтримують та заохочують до війни російські політики. Він подякував воїнам АТО за те, що діти Прикарпаття мають змогу жити під мирним небом, насолоджуватись повноцінним радісним літнім відпочинком. Нікого не залишила байдужим пісня «Джамайка», яку подарувала присутнім обдарована вихованка Івано-Франківського МЦДЮТ Ліза Шевцова, яка через війну на Донбасі змушена була тимчасово покинути рідний край і переїхати жити на Прикарпаття. Дотепним і цікавим було представлення ведучими персоналу закладу, який упродовж літа працюватиме з дітьми.

Відрадним є той факт, що дирекція ПЗОВ «Лімниця» (директор Сергій Петрович Бандура), не змінюючи традиціям, під час І-ої тематичної зміни планує роботу, орієнтуючись перш за все на обдарованих дітей: переможців різних етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів, фестивалів, турнірів, чемпіонів та призерів спортивних змагань, лідерів шкільного і позашкільного життя Івано-Франківська. Зокрема, за кошти міського бюджету на першу зміну вдалось закупити 33 путівки для дітей цієї категорії. Частину путівок для обдарованих дітей було закуплено департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації.

33 дитини з сімей, батьки яких перебувають в АТО чи є переселеними з тимчасово окупованих регіонів України, зможуть безкоштовно оздоровитись в «Лімниці»

Принагідно нагадуємо, що у 2015 році вартість путівки в ПЗОВ «Лімниця» становить 142 грн. за один день перебування (2982 грн. за 21 день оздоровлення). Передбачено оздоровлення дітей під час 4-х змін: І зміна: з 05 по 25 червня 2015р.; ІІ зміна: з 28.06. по 18.07.2015р.; ІІІ зміна: з 23.07. по 05.08.2015р.; ІV зміна: з 08 по 28 серпня 2015р. Хто бажає придбати путівку дітям на наступні зміни, запрошуємо звернутись в управління освіти і науки (вул. С.Бандери, 10-а, м. Івано-Франківськ, каб. 111, контактний телефон: 0500880466

 

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 червня 2015, 12:37
Обдарованість визначається можливостями гаманців батьків дитини. Чим більші розміри хабарів вони готові давати тим обдарованішою вважається їх дитина
Відповісти

, 10 червня 2015, 18:03
Ну навіщо ви так гостро адже це зовсім не так
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: