Збірна команда з пожежно-прикладного спорту Івано-Франківської області увійшла до п’ятірки кращих команд Західного регіону

Упродовж 2 та 3 березня у Чернівцях на базі спортивного комплексу Управління ДСНС України у Чернівецькій області проводився перший етап (зональний) Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях серед чоловіків. Його учасниками стали команди Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей, а також команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Таким чином участь в змаганнях взяли 9 команд та понад 40 спортсменів.

У програмі змагань було передбачено змагання учасників у двох етапах: підйом на четвертий поверх навчальної вежі зі штурмовою драбиною та подолання 100-метрової смуги з перешкодами. В обох етапах учасники показали високі професійні навички.

За підсумками змагань були визначені 5 найсильніших команд, які приймуть участь у зимовому Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту у закритих приміщеннях, який відбудеться з 28 березня по 2 квітня у Миколаєві.

Івано-Франківська збірна у складі п’ятьох спортсменів-прикладників увійшла до п’ятірки кращих, зайнявши четверте загальнокомандне місце. Отже, Павло Петрук, Сергій Литвиненко, Володимир Апостолюк, Сергій Грузін та Василь Ткачук представлятимуть Прикарпаття на зимовому Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту у закритих приміщеннях.

Слід також підкреслити, що майстер спорту з пожежно-прикладного спорту Сергій Литвиненко став Чемпіоном Західного регіону, подолавши стометрову смугу із перешкодами за 16, 33 секунди.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: