У високопоставленого прикарпатського «регіонала», який вчора скоїв п’яне ДТП, все ж вдалося взяти кров на аналіз

У високопоставленого прикарпатського «регіонала», який вчора скоїв п’яне ДТП, все ж вдалося взяти кров на аналіз

 

Також, з достовірних джерел Версіям стало відомо, що Шкіндюк їхав на службовій машині “Chevrolet”. Під час ДТП голова райради отримав травму голови і був госпіталізований.

Про це пишуть Версії з посиланням на пост Дмитра Сало на сторінці косівського журналіста Віталія Мацьоцького, який напередодні виїхав на місце події.

“Щойно передзвонив журналіст Дорожнього контролю Віталій Мацьоцький. Він виїхав на ДТП, яке скоїв у дошку п’яний голова Верховинської райради. Під час зйомок на нього напали поліцейські, що прибули на ДТП. Вони всіляко намагаються сховати службову машину, яку розбив чиновник, і напали на Віталія з метою заволодіти його відеокамерою“, – написав Дмитро Сало.

скрін шкіндюк

Перевіряючи інформацію про “у дошку п’яного голову Верховинської райради”, журналісти натрапили на несподіваний фізичний опір поліцейських. Віталій Мацьоцький та Назар Александрук отримали тілесні ушкодження в ході нападу з метою заволодіти камерою журналістів.

Згодом Мацьоцький повідомив, що перебуває у відділенні поліції у Верховині. Щоправда, за інформацією Версій, в нападі на журналістів також брали участь місцеві поліцейські, які “працювали” на місці події.

– До нас виїхала машина підмоги, поки більше нікого не треба, – зазначив журналіст.

Точна інформація або спростування про стан сп’яніння Шкіндюка буде згодом. Відомо, що посадовець перед госпіталізацією в ОКЛ здав кров на аналіз.

Додамо, що Іван Шкіндюк, діючий голова Верховинської районної ради за квотою “Батьківщини” у 2010-2014 рр. перебував у “Партії регіонів” та згодом змінив політичну орієнтацію.

 

Нагадаємо, що На Прикарпатті, п’яний високопоставлений регіонал, мало не розбився на смерть

                       Прикарпатські поліцейські напали на журналіста, який приїхав на ДТП, котре скоїв п’яний високопоставлений «регіонал»

                       Високопоставлений прикарпатський «регіонал», який вчора скоїв п’яне ДТП, злетів у русло річки Чорний ЧеремошЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 26 травня 2016, 9:01
оце млять ганьба, а шо міліція в дії?
Відповісти

, 26 травня 2016, 10:10
Цікаво, що покаже той аналіз?
Відповісти

, 26 травня 2016, 10:47
Покаже анализ що в нього високий гемоглобин
Відповісти

, 28 травня 2016, 12:00
цікава інформація " в дошку пяний" - він ж був без свідомості і його забрала швидка , опритомнів тільки ранком
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: