http://pravda.if.ua

"Нетрадиційно традиційне": косівський гончар улаштував виставку авторської кераміки (фото)11 січня 2017, 13:29

Виставка авторського керамічного посуду Сергія Дутки проходить у Музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини в місті Косові.

Авторський керамічний посуд, декоративні пласти, глиняні динозаври і саламандри та навіть керамічний танк – все це експонати незвичайної виставки, що цими днями відкрилася в Музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини в місті Косові.

Виставку презентував талановитий косівський майстер кераміки Сергій Дутка.

Випускник Косівського інституту ПДМЛ НАМ працює у власній приватній майстерні в селі Рожнів неподалік від Косова, пише "Лудинє".

Вироби Сергія Дутки вражають майстерним поєднанням традиційних гончарних прийомів із власною інтерпретацією форми та змісту зображуваного. Відтак і назва виставки – "Нетрадиційно традиційне".

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/i/m/img_52421515115.jpg

 

Серед гостей презентації були присутні близькі та друзі митця, викладачі та студенти Косівського інституту ПДМ ЛНАМ, а також волонтери та учасники АТО. Адже Сергій Дутка разом з братом Анатолієм допомагають реабілітовувати мистецтвом  військових з передової – проводять майстер-класи з гончарства у волонтерському таборі для учасників АТО "З любов’ю в серці" у селі Розтоки.

Фото – Наталія Юрова

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/i/m/img_5240.jpg

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/i/m/img_5241.jpg

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/i/m/img_5248_51c50.jpg