http://pravda.if.ua

Івано-франківець, якого звинувачують у педофілії та доведенні до самогубства власної доньки, своєї вини не визнає11 січня 2017, 13:32

На брифінгу 11 грудня начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції в області Ігор Максимів  та начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в області Алла Бойчук розповіли подробиці справи, в якій арештували підозрюваного у доведенні до самогубства 17-річної дівчинки з Івано-Франківська.

Пов’язане зображення

 

Як писали ЗМІ раніше, затриманим є батько дівчини.

Максимів підтвердив, що в одязі дівчинки знайшли дві передсмертні записки, в одній з яких вона розповіла, що батько неодноразово примусово вступав з нею у статеві стосунки, та чинив щодо неї психологічне насильство.

“Зміст однієї записки простий – що у неї не було дитинства, що коли інші діти гралися на вулиці ляльками, вона була змушена задовільняти статево свого батька”, – додав Максимів, інформує “Галка”.

Як показало слідство, насилля тривало впродовж 2012-2016 років, уточнив Максимів. Він додав, що в ході справи були проведені різні експертизи та допитали свідків, що дало підстави взяти під арешт батька дівчинки четвертого січня цього року.

Алла Бойчук сказала, що ще під час розшуку дівчинки, її подруги розповіли, що вона мала дивні стосунки з батьком (ходив з нею за руку на навчання, купував з нею косметику та нижню білизну). В школі додали, що її навчанням цікавився лише батько.

“Друзів вона мала дуже мало. Переважно спілкувалася в соціальних мережах…Ми встановили двох її подруг, яким вона намагалася щось розповісти. Вони вже зрозуміли, коли це сталося. Є інформація, що батько їй погрожував передачею на лікування в психіатричний заклад, тому, можливо, вона подумала, що їй ніхто не допоможе”, – розповіла Лемчак.

На думку Максиміва, слідство зібрало достатньо доказів, аби вважати батька дівчини підозрюваним у доведенні до самогубства та вступі у статеві відносини з неповнолітньою. Він розповів, що є підстави вважати, що перед самогубством загибла мала статеві стосунки.

До слова, батько не визнає своєї вини та вказує на хвору уяву доньки.

 

Нагадаємо, що В Івано-Франківську батько-педофіл довів до самогубства свою власну доньку

                      В прикарпатській прокуратурі підозрюють, що батько-педофіл, який довів власну доньку до самогубства, ґвалтував її впродовж тривалого часу

                      Матір дівчинки, яку ймовірно довів до самогубства батько-педофіл, не вірить у вину свого чоловіка