http://pravda.if.ua

Івано-франківська "журналістка" Ольга Сворак продовжує себе вважати українською Матою Харі (відео)11 січня 2017, 13:58

Про це заявила Ольга Сворак під час прес-конференції в Івано-Франківську.

Звільнена з полону франківчанка розставить крапки над "і" після новорічних свят

 

За словами екс-полоненої інформація про її перебування на окупованій території, яка стосується СБУ, не підлягає розголошенню, – пишуть Версії.

“Я поїхала туди для того, щоб відстоювати інтереси українці на межі між самопроголошеними республіками. І це є підтверджено. Мені здається, що наші франківські ЗМІ давно за мене це все придумали.

Якщо вам так легше, – придумайте за мене”, – запропонувала Ольга Сворак. Нагадаємо, журналістку з Івано-Франківська, кореспондентку інформаційного ресурсу «Голос-інфо» Ольгу Богданову (Сворак) бойовики угруповання «ЛНР» затримали 21 червня 2016 року.

ЇЇ звинуватили у шпіонажі. У розповсюдженому бойовиками відео вона заявила, що співпрацювала з СБУ.26 грудня представники ОРДЛО Олександр Захарченко та Ігор Плотницький заявили, що готові передати народному депутату України Надії Савченко двох полонених жінок – івано-франківську журналістку Ольгу Богданову (Сворак) та Анжеліку Преснякову.

Звільнена з полону франківчанка Ольга Сворак також заявила, що готова до перевірки поліграфом СБУ.

 

Нагадаємо, що Франківська «журналістка» Ольга Сворак, яку «звільнили» терористи, стверджує, що працювала в інтересах України та його народу

                      Скандальний прикарпатський активіст Чорненький, вважає звільнену вчора терористами івано-франківську «журналістку» Сворак, українською Мата Харі?