http://pravda.if.ua

За міським головою Івано-Франківська продовжують спливати нові корупційні факти03 березня 2017, 14:01

Як повідомили «Галці» в обласному Управлінні захисту економіки напередодні, другого березня, на міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа у лікарні працівники центрального Департаменту УЗЕ склали два нові протоколи.

 

Результат пошуку зображень за запитом "марцинків"
Редакції правоохоронці повідомили, що йдеться про голосування міської ради у березні 2016 року за результати конкурсу програм розвитку місцевого самоврядування. Тоді, з-поміж інших, у двох проектах перемогли громадські організації «Центр розвитку міста» та «Родина». Вони отримали по близько 20 тисяч гривень на видання дисків до 160-річниці народження Івана Франка та створення муралу пам’яті дисидентці Ірини Сеник на вулиці Коновальця відповідно. Як виявилося, одним із співзасновників цих ГО свого часу був Руслан Марцінків.
За словами УЗЕзівців, у міського голови так проявився конфлікт інтересів, і він мав повідомити про це на сесії присутніх депутатів. Відтак складені два протоколи – про «неповідомлення про конфлікт інтересів» та «вчинення дій в умовах конфлікту інтересів», розповіло виданню джерело в УЗЕ.
До слова, дані факти стали відомі УЗЕ після «доносу» одного з депутатів міської ради ».

Міський голова Руслан Марцінків підтвердив «Галці» факт складення протоколів. Він переконаний — правоохоронці отримали завдання будь-яким чином дискредитувати мера Івано-Франківська. Їх не зупинило навіть те, що протоколи довелося складати в буквальному сенсі «під крапельницями».

«Те, що на мене вже складають якісь протоколи за програми вшанування національних героїв, свідчить про одне — не можуть знайти чогось «серйознішого». Смішно і сумно з іншого боку, що за вказівкою центральної влади є моє гоніння за будь-якими підставами. А все через те, що я відкрито говорю про захмарні тарифи для людей, з яких наживаються олігархи, і не змовчав про роботу підпільних наливайок і залів гральних автоматів в Івано-Франківську», – прокоментував міський голова.

Нагадаємо, раніше УЗЕ склало протокол на міського голову про не повідомлення зміни свого майнового стану. Йдеться про те, що він невчасно вніс зміни в декларацію про придбання машини в кредит. Про покупку свого часу Марцінків сам повідомив у Фейсбуці.

 

Нагадаємо, що Мер Івано-Франківська втікає від правоохоронців, бо цього разу йому загрожує набагато серйозніше покарання?

                       Сьогодні в Івано-Франківському міському суді розпочинається слухання справи міського голови про корупційне адмінправопорушення