http://pravda.if.ua

Олег Гончарук: Завдяки будівництву заводу компанії «Леоні» цьогоріч буде створено близько 700 робочих місць07 березня 2017, 16:46

«Соціально-економічний розвиток краю великою мірою залежить від інвестицій. І дуже важливим кроком для цього є поліпшення загального інвестиційного клімату», - наголосив, звітуючи перед громадськістю Прикарпаття, голова облдержадміністрації Олег Гончарук.
Результат пошуку зображень за запитом "завод leoni коломия"
 

Минулого року співпраця із представниками вітчизняних та іноземних ділових кіл базувалася на основі започаткованої платформи «Єврокарпатська ініціатива». І, як результат, у жовтні 2016 року було розпочато будівництво заводу з виробництва електрокабельної продукції німецької холдингової компанії «Леоні» у місті Коломиї.

«Цей проект є однією з найбільших інвестицій у зайнятість населення області. Завдяки його реалізації уже в поточному році для мешканців краю буде створено близько 700 робочих місць, а в найближчі роки їх кількість має досягнути восьми тисяч, - підкреслив Олег Гончарук. -  Загальна сума інвестицій у будівництво цього заводу складе близько 15 мільйонів євро».

Також посадовець розповів про початок спорудження  в Тлумацькому районі першого із двох заводів із виробництва будівельних матеріалів французької компанії «Сан Гобен». Загальний обсяг інвестиції у цей проект складе близько 65 мільйонів євро. Окрім того, у 2016 році, завдяки  вітчизняному інвестору, збудовано та відкрито другу чергу зернового елеватора в місті Городенка.