http://pravda.if.ua

У Рогатині відбулася концертна програма «Велично дзвін воскресний залунав» (фото)19 квітня 2017, 20:17

За сприяння директора Рогатинського державного аграрного коледжу, депутата обласної ради, кандидата сільськогосподарських наук, заслуженого працівника сільського господарства України Ігоря Триніва у навчальному закладі відбулася концертна програма «Велично дзвін воскресний залунав».

Участь у заході взяли хорові та танцювальні колективи закладу, які є лауреатами та переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів.

Завітали на урочисте дійство, приурочене Великоднім святам, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин, керівництво району, жителі та гості Рогатина.

За словами Ігоря Триніва, незважаючи на те, що студенти коледжу здобувають освіту у галузі агропромислового комплексу, вони є активними учасниками гуртків народної самодіяльності. Це дає змогу юним аматорам виявити власні художні здібності, розкрити різноманітні грані свого таланту, а відтак – сформуватися як особистість, яка неодмінно зуміє реалізуватися у динамічному світі.

Під час концертної програми звучали народні та сучасні пісні, на сцені лунали різножанрові композиції. Учні продемонстрували вміння танцювати вальс та український гопак.

 Варто також зазначити, що молодь у коледжі активно проявляє свою патріотичну позицію. У багатьох композиціях, представлених на огляд глядачам, простежувалися теми проведення  антитерористичної операції на Сході країни, подій Революції Гідності.

Окрім того, у холі закладу було організовану виставку творчих робіт студентів  на великодню тематику.

 

 

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації