http://pravda.if.ua

Керівники Городенківщини зустрілись з послом Чехії20 травня 2017, 0:31

На запрошення Надзвичайного та Повноваженого посла Чеської Республіки в Україні Радека Матули перший заступник Роман Жичицький та заступник голови райдержадміністрації Ярослав Левкун побували в Києві.

У посольстві Чеської Республіки відбулася ділова зустріч з  питань  залучення чеських інвестицій в економіку Городенківського району та відзначення 120-ї  річниці  від дня народження вченого із світовим ім’ям,уродженця села Чортовець, першовідкривача «Празької культури», ректора Українського вільного університету в Празі Івана Борковського.

Ярослав Левкун у посольстві презентував книгу « Іван Борковський славетне ім’я в історії Чехії та України», яка нещодавно вийшла друком у видавництві  «Нова зоря» м. Івано-Франківськ. Книга була презентована  Президенту України Петру Порошенку та Президенту Чеської Республіки Мілану Земану.

Заходи щодо відзначення 120-ї річниці від дня народження Івана Борковського заплановано провести за участю чеської делегації у вересні 2017 року на Городенківщині у селі Чортовець.

За матеріалами Городенківської РДА