http://pravda.if.ua

Область на 65% готова до проходження осінньо-зимового періоду11 серпня 2017, 11:25

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Участь у його роботі взяли керівники районів та структурних підрозділів ОДА.

Розглядалися питання щодо стану підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Зокрема, йшлося про готовність до опалювального періоду обласних закладів освіти та охорони здоров’я. Зазначалося, що станом на сьогодні 563 школи, 214 дошкільних навчальних закладів, 46 лікарень та 100 амбулаторій повністю готові до зниження температурних режимів. Як підсумок, область на 65% готова до проходження осінньо-зимового періоду.

Також обговорювалися питання стану безпеки на автошляхах області та методи його покращення. За результатами доповідей та з метою створення належних умов для учасників дорожнього руху комісія вирішила посилити контроль за станом вулично-дорожньої мережі і його готовністю до експлуатації в осінньо-зимовий період. Акцентувалося на посиленню профілактичної роботи серед автоперевізників та забезпеченню належного реагування на виявлення порушення з ініціюванням проведення заходів щодо анулювання відповідних ліцензій.

Своєю чергою, представники управління з питань цивільного захисту ОДА доповіли про хід виконання заходів щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту в області та стан регіонального і місцевих матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації