http://pravda.if.ua

Відбулося виїзне засідання оргкомітету щодо проведення XXIV Міжнародного гуцульського фестивалю11 серпня 2017, 15:57

10 серпня, у селі Королівка Коломийського району на стадіоні «Колос» відбулося виїзне засідання оргкомітету щодо проведення XXIV Міжнародного гуцульського фестивалю.

Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, голови  РДА та райради Любомир Глушков і Роман Дячук, сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.

Нагадаємо, що XXIV Міжнародний гуцульський фестиваль відбудеться 11-13 серпня у селі Королівка та місті Коломиї. 11 серпня в м. Коломия фестиваль розпочнеться науково-практичною конференцією «Український феномен Гуцульщини: національний та європейський контекст» в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського. На наступний день в МПК «Народний дім», Коломийському академічному обласному українському драматичному театрі ім. І. Озаркевича, студентському сквері та мистецькому центрі «Світовид» будуть проведені мистецько-конкурсні програми.

Основне фестивальне дійство розгорнеться 12-13 серпня на стадіоні села Королівка. На фестивалі будуть проведені майстер-класи у містечку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, яскрава конкурсна програма, молодіжна забава та багато іншого. Також відбудеться наймасовіше виконання «гуцулки» для встановлення рекорду України. Спеціальні гості фестивалю –  Дзідзьо, гурт «Гонта», Роман Скорпіон.

Ігор Пасічняк наголосив на необхідність вжиття додаткових заходів щодо недопущення харчових отруєнь, забезпечення якісного медичного обслуговування та охорони громадського порядку під час проведення фестивалю.

Також було розглянуто ряд питань щодо порядку забезпечення безперебійного електропостачання під час проведення дійства, організації пункту першої медичної допомоги, попередження протипожежної та техногенної безпеки в день проведення фестивалю та інші організаційні питання.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації