http://pravda.if.ua

У зоні АТО знайшли тіло загиблого офіцера спецназу з Івано-Франківська, який два місяці вважався зниклим без вісти (фото)12 серпня 2017, 16:49

Знайдено тіло підполковника Нацгвардії Олександра Бойко, який зник 3 червня під час виконання бойового завдання в зоні АТО на Донбасі.

Про це в своєму Твіттері повідомив директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.«Після довгих пошуків тіло убитого 3 червня в бою під Попасною полковника спецназу Нацгвардії Олександра Бойко доставлено в Сєвєродонецьк», – йдеться в повідомленні, інформує “Галка”.

 

 

Нагадаємо, в червні під час виконання бойового завдання поблизу позицій російських окупантів, після бойового зіткнення група загону спецназ «Вега» Національної гвардії повернулася без свого командира – підполковника Олександра Бойко.

Бійці доповіли про загибель Бойко, але тіло не знайшли, і тому підполковник вважався зниклим безвісти – і живим.

Довідково. Службу чоловік проходив у Національній гвардії України, в/ч 1241, окремий загін спецпризначення “Вега”, м.Івано-Франківськ. До цього 10 років прослужив в м. Хмельницький у 8 полку спецпризначення.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКУ

 

Нагадаємо, що У зоні АТО пропав без вісти полковник Нацгвардії з Івано-Франківська (фото)

                      Бійці,які були на завданні разом із полковником Нацгвардії з Івано-Франківська, кажуть, що він загинув від обстрілу терористів

                      Дружина зниклого в АТО нацгвардійця просить франківців підтримати її у мирному мітингу під Адміністрацією Президента