http://pravda.if.ua

Під час сходження на Хом’як стало зле туристу із Запоріжжя. Для допомоги рятувальники залучили вертоліт Мі-8, але врятувати життя чоловікові не вдалося12 вересня 2017, 7:08

Під час сходження на Хом’як стало зле туристу із Запоріжжя. Для допомоги рятувальники залучили вертоліт Мі-8, але врятувати життя чоловікові не вдалося

 

Пов’язане зображення

Вчора в обідню пору, о 13.20 годині, до ОКЦ У ДСНС в області поступило повідомлення , що під час сходження групи туристів в кількості (50 чол.) з м. Енергодара Запорізької області на гору Хом’як, що розташована на території Яремчанської МР, у одного з туристів різко погіршилося самопочуття (гр. 1974 р. н., працівник Запорізької АЕС).

О 13.30 годині, для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено 36 чол. та 8 од. тех. з них від ДСНС 28 чол. та 6 од. тех. (рятувальники ПРВ Івано-Франківськ (4 чол., 1 тех.), ПРВ Яремче (4 чол., 1 тех.) та ПРВ Ворохта (2 чол.) ГПРЧ АРЗ СП Івано-Франківської області, МОГ Управління ДСНС в області (4 чол. 1 тех.), чергова зміна ОКЦ УДСНС в області (5 чол. 1 тех.), АРЧ АРЗ СП (6 чол. 1 тех), а також працівники швидкої медичної допомоги (8 чол. 2 од. тех.).

Додатково під час руху рятувальників до місця події до ОКЦ У ДСНС в області поступили повідомлення про те, що потерпілий помер та поряд з цим інші повідомлення, що пульс в потерпілого прощупується.

О 15.20 годині, керівництвом Управління ДСНС в області було прийнято рішення на залучення гелікоптера Мі-8 ДСНС України, який базується в аеропорту м. Ужгород, для оперативного транспортування потерпілого з місця події до медичного закладу м. Івано-Франківська.

О 17.04 годині, потерпілого піднято на борт гелікоптера та о 17.58 годині доставлено в ОКЛ м. Івано-Франківська, де передано працівникам медичної служби. Після огляду медичними працівниками було зафіксовано факт смерті потерпілого. Попередній діагноз: інфаркт Міокарда.

До лікувального закладу було направлено психологів Управління ДСНС в області, в кількості 3-х осіб, для надання психологічної допомоги сім’ї загиблого, повідомляють в УПЦЗ.