http://pravda.if.ua

Скандальному судді Черепію не вдалося повторити «подвиг» полковника Саїва. Суд таки відібрав у нього права за п’яну їзду13 вересня 2017, 14:31

Богородчанський районний суд виніс постанову у справі колишнього голови Івано-Франківського окружного адміністративного суду Петра Черепія, якого патрульні спіймали п’яним за кермом.

Петро Черепій

 

Як писади ЗМІ, 9 червня близько опівночі поблизу Івано-Франківського окружного адміністративного суду патрульні зупинили “Mercedes-Benz”, яким керував екс-голова цього суду Петро Черепій у нетверезому стані.

У судове засідання, яке було призначено на 8 вересня, Петро Черепій не з’явився, хоча був повідомлений про його проведеня.

Суддя Битківський вивчив матеріали справи, до яких були долучені протокол про адміністративне правопорушення та відео з нагрудних камер патрульних. У протоколі йдеться, що Петро Черепій керував автомобілем з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження огляду на факт вживання алкоголю на місці та в медичному закладі відмовився.

Суддя також переглянув відеозапис, наданий працівниками патрульної поліції, на якому водій відмовляється від медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Враховуючи це, суддя визнав Петра Черепія винним та призначив штраф у розмірі 10 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Петро Черепій протягом 10 днів після винесення постанови може її оскаржити в апеляційному суді Івано-Франківської області.

 

Нагадаємо, що Франківські поліцейські так і не змогли довести у суді, що полковник Саїв кермував автомобілем у нетверезому стані

                      Цього разу Людиною тижня на Прикарпатті, за версією «Репортеру», став скандальний екс-очільник Окружного адмінсуду Петро Черепій

                      В мережі з'явилося відео із місця зупинки "копами" екс-голови Окружного адмінсуду, якого підозрюють у нетверезому водінні (відео)

                      Івано-франківські патрульні зупинили за кермом автомобіля скандально відомого екс-голову обласного Адмінсуду (фото)