http://pravda.if.ua

Поліцейські Прикарпаття пройшли курс із надання екстреної домедичної допомоги 04 жовтня 2017, 11:46

На базі тренінгового центру головного управління прикарпатської поліції відбулися восьмиденні курси з навчання працівників управління патрульної поліції м. Івано-Франківська та груп швидкого реагування територіальних підрозділів ГУНП в області з надання домедичної допомоги постраждалим.

На базі тренінгового центру головного управління прикарпатської поліції відбулися восьмиденні курси з навчання працівників управління патрульної поліції м. Івано-Франківська та груп швидкого реагування територіальних підрозділів ГУНП в області з надання домедичної допомоги постраждалим. Група чисельністю 31 особа здала тестові випробування і після перевірки результатів отримає відповідні сертифікати.

Навчальні тренінги провели інструктори ГО «Захист патріотів», які презентували програму в серпні цього року за підтримки та сприяння керівництва ГУНП в області та управління забезпечення прав людини.

Відповідно до вимог законодавства (ст. 18 Закону України «Про Національну поліцію України») працівники поліції зобов’язані уміти надавати невідкладну, зокрема, домедичну і медичну допомогу особам, які постраждали внаслідок правопорушень, нещасних випадків, а також особам, які опинилися в безпорадному стані, або стані небезпечному для їх життя чи здоров’я.

Після навчальних тренінгів із практичними відпрацюваннями, які базуються на міжнародних медичних стандартах, працівники поліції склали тестові завдання та невдовзі отримають сертифікати.

Старший інструктор Гліб Бітюков ГО «Захист патріотів» зазначив, що «Курс екстрений медичний рятувальник» загальноприйнятий в англомовних країнах Європи і Америки, є стандартом для працівників поліції і рятувальників. Він базується на принципах доказової медицини і дієво працює за кордоном.

Загалом, згідно з програмою, набутих знань і навичок вистачить на два роки, а відтак навчальний курс треба пройти повторно.