http://pravda.if.ua

В прикарпатській поліції серйозна ротація керівного складу (фото)05 грудня 2017, 20:43

Сьогодні заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області - начальник кримінальної поліції Ігор Бабюк та заступник начальника ГУНП в області – начальник слідчого управління Ігор Максимів представили особовому складу Галицького, Рогатинського та Яремчанського відділень поліції нових керівників.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/m/pm45image005_ee8bc.jpg

 

Так, відділення поліції Галицького району очолив підполковник поліції Андрій Бойко, який до цього працював на посаді начальника Рогатинського ВП ГУНП. Представники районної влади пообіцяли свою підтримку в матеріально-технічному забезпеченні підрозділу, побажали йому успіхів у роботі та подарували ікону, інформує Сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.

Рогатинським відділенням поліції керуватиме майор поліції Любомир Марченко.

На посаду начальника Яремчанського відділення поліції призначено підполковника поліції Юрія Миронюка, який працював в Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/m/pm808image003_b8b5b.jpg

 

Заступники начальника ГУНП в області Ігор Бабюк та Ігор Максимів побажали новопризначеним керівникам відділень поліції успiшно виконувати службовi завдання, працювати задля безпеки i спокою людей, а також акцентували увагу на ефективній взаємодії із громадськістю, підвищенні рівня довіри населення до поліції та співпраці з місцевою владою.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/m/pm875image001.jpg

 

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/m/pm195image006.jpg

 

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/m/pm152image001.jpg

 

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/m/pm64image002.jpg

 

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/m/pm195image006_95a70.jpg