http://pravda.if.ua

В Івано-Франківську неадекватний водій маршрутки висадив школяру у темну пору доби у промзоні на околиці міста, а сам поїхав в гараж (фото)14 грудня 2017, 21:33

Подія трапилася сьогодні близько 19.40 на вулиці Ребета.
Про це в мережі Facebook повідомив франківець Володимир Палійчук.

 

news-image: У Франківську п'яний водій висадив школярку посеред темної вулиці і поїхав в гараж

"Мені подзвонила донька і сказала, що вона йде додому пішки, бо водій маршрутки висадив її і сказав "тут недалеко, перейдеш, мені треба в гараж". Зупинився він на вул. Ребета, а перейти треба на вул. Дудаєва. Уявіть - дівчинка 13 років, в темну пору доби йде по території лісокомбінату, де куча бродячих псів і територія не освітлюється... Маршрут №25 - перевізник ТОВ "Корида Транс". Приїхавши до них в гараж розібратися в ситуації, застав цього мудака за кермом маршрутки бухого!!!", - обрується батько.

За словами чоловіка з моменту коли дитина подзвонила і до моменту коли він приїхав у гараж пройшло приблизно 30 -40 хв.

"Під час нашої "розмови" (як я вияснив звати його Хомуницький Ігор) він заявив, що йому нічого не буде бо він уже не на маршруті, а випив тільки що. Народ, я сам не завжди п'ю тільки чай і добре знаю, що такий перегар "тільки що" не получиться. Очевидно, що він п'яний возив людей. І як він завтра має зранку виїхати на маршрут, якщо наскільки мені відомо така кількість алкоголю до ранку не вийде з організму", - запитує Володимир Палійчук.

Нагадаємо трохи раніше водій франківської маршрутки відправив маму з трьома дітьми "топати" до зупинки дорогою.