http://pravda.if.ua

Матері дітей-інвалідів хочуть, щоб влада Франківська збільшила їм допомогу15 грудня 2017, 4:39

До міської влади Франківська звернулися мами, у яких є діти з фізичними вадами групи “А”. Жінки просять, щоб чиновники врахували їхні потреби у бюджеті 2018. Завтра вони планують прийти на сесію міськради разом із дітьми.

За словами одної з активісток – Руслани Кобзєвої, мами доньки з групою “А”, зараз на допомогу складно купити навіть підгузники, пише Репортер.

Тому жінки 7 грудня надіслали звернення до мера Руслана Марцінківа та голів депутатських фракцій з проханням підвищити допомогу 69 дітям з інвалідністю.

“Значним зрушення стало виділення у 2017 році з міського бюджету коштів на виплату соціальної допомоги для дітей-інвалідів підгрупи «А» у розмірі 200 гривень в місяць, – пишуть мами. – Однак за ці кошти неможливо навіть купити пачку підгузників при потребі, залежно від стану дитини, у 2-3 пачки на місяць. А з державного бюджету фактично нічого не отримується”.

Тому вони попросили збільшити допомогу до 600 грн на місяць.

“Це не створить надмірного навантаження на міський бюджет, оскільки зараз в Івано-Франківську на обліку перебувають всього 69 дітей-інвалідів підгрупи “А”, – йдеться у зверненні. – Відповідно, загальна сума становитиме лише 496 800 гривень на рік”.

Загалом підписалися 32 мами. Організувала їх Світлана Жилібовська, теж мама хлопчика з інвалідністю.

У п’ятницю, 15 грудня, вони планують прийти на сесію міськради разом із дітьми.