http://pravda.if.ua

Про нас06 липня 2007, 10:40

«ПРАВДА.if.ua»  - це перше незалежне Інтернет-видання Прикарпаття, яке поєднує в собі якості аналітичної агенції новин і реклами Івано-Франківської області.

«ПРАВДА.if.ua» є найвідвідуванішим інформаційним інтернет-ресурсом Івано-Франківської області.

Ми працюємо у медійному полі Прикарпаття вже більше 6 років і за цей час довели, що правда може бути тільки одна і її можна читати тільки на нашому сайті.

Ми не належимо олігархам і не підтримуємо жодну політичну силу на Україні - «ПРАВДА.if.ua» працює виключно на засадах інформування громадськості про реальні події. Правда може належати тільки народу України.

Завдяки нам, кожен член суспільства може дізнатися правдивий стан речей у житті області та країни і висловити свою особисту думку з цього приводу. Окрім того, завдяки нашим сервісам відкритості ми сприяємо впливу громади на дії посадовців та чиновників.

Ми пропонуємо Вашій увазі системний та об'єктивний аналіз подій Прикарпаття, водночас усвідомлюючи, що для кожного нашого читача Прикарпаття є різним. Саме тому  «ПРАВДА.if.ua» - це:

«ПРАВДА.if.ua» дотримується принципу незаангажованого, зваженого професійного аналізу та інформування. Переконайтеся у цьому і Ви!